Коли магнітна буря в листопаді 2022 / фото ua.depositphotos.com

Сонце чинить величезний вплив на нашу планету і все живе на Землі. Коли працівники сонячних лабораторій фіксують високу активність нашої зірки, на Землі можуть виникати магнітні бурі. Саме таке явище жителі планети переживуть в кінці листопада.

Що таке магнітна буря?

Магнітні бурі - це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров’ї.

Коли найближча магнітна буря

Магнітні бурі в листопаді / фото УНІАН

Остання в листопаді магнітна буря очікується . За потужністю ця буря буде слабкою. Пік активності Сонця 25 листопада випаде на 8 годин за Києвом, а 26 числа - на час з опівночі на 2 годину ранку.

Відео дня

Як повідомляє погодний сайт Gismeteo, наступна магнітна буря очікується вже взимку - 1 і 2 грудня. Вона також буде слабкою.

Вплив магнітних бур на здоров’я

У дні магнітних бур у деяких людей може погіршитися самопочуття. Найбільш уразливі до впливу бур літні, метеозалежні люди, а також вагітні жінки.

Симптоми магнітних бур можуть відрізнятися у різних людей і найчастіше включають головний біль і запаморочення, нудоту, біль в м’язах і суглобах, підвищений тиск, втома, безсоння, загострення хронічних захворювань.

Щоб звести до мінімуму негативний вплив бурі, потрібно дотримуватися певних правил в небезпечні дати.

Вас також можуть зацікавити новини: