Магнітна буря / фото ua.depositphotos.com

Під час підвищеної сонячної активності наша зірка викидає багато енергії в атмосферу. На землі в такі дні фіксується магнітні бурі. Про такі явища заздалегідь попереджають працівники сонячних лабораторій. У такі дні метеочутливі люди можуть відзначити у себе погіршення самопочуття.

Що таке магнітна буря?

Магнітні бурі - це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров’ї.

Коли найближча магнітна буря

Магнітні бурі і листопаді / фото УНІАН

Найближча магнітна буря триватиме чотири дні . Сонячна активність 20 листопада буде високою, в інші дні буря буде слабкою. Наступна і остання в цьому місяці слабка дводенна буря очікується . 

Відео дня

Вплив магнітних бур на здоров’я

Деякі люди зовсім не відчувають впливу магнітних бур, а інші насилу можуть встати з ліжка в ці дні. Симптоми магнітних бур у всіх проявляються по-різному. Найчастіше метеозалежні люди відчувають такі симптоми:

За кілька днів до початку бурі і в її період лікарі рекомендують дотримуватися нескладних правил, щоб мати добре самопочуття.

  1. Їжте більше сезонних овочів і фруктів, горіхів і ягід.
  2. Обмежте вживання жирної і гострої їжі, фастфуду, смажених продуктів.
  3. Регулярно провітрюйте кімнату навіть в холодні дні для доступу свіжого повітря.
  4. Частіше бувайте на свіжому повітрі і більше гуляйте пішки.
  5. Постарайтеся менше нервувати і виключити джерела стресу.
  6. Пийте зелений або трав’яний чай замість кави та алкоголю. 
  7. Лягайте спати в один і той самий час.

Вас також можуть зацікавити новини: