Магнітна буря в листопаді / фото vladtime.ru

Працівники сонячних лабораторій ведуть цілодобове спостереження за обстановкою на сонці. Коли наша зірка проявляє підвищену сонячну активність, фахівці попереджають про можливі магнітні бурі на Землі. Такі явища можуть негативно впливати на самопочуття метеочутливих і літніх людей, а також вагітних жінок. Триденна магнітна буря накриє Землю в першій половині листопада.

Що таке магнітна буря?

Прогноз магнітних бур на жовтень / фото УНІАН

Магнітні бурі - це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відобразитися на здоров’ї.

Коли найближча магнітна буря

За прогнозами фахівців, магнітна буря накриє Землю з 10 по 12 листопада. Сонячна активність 10 листопада буде найвищою, потім 11 числа помітно зменшиться, а 12 листопада трохи зросте.

Відео дня

Сайт Meteoagent прогнозує магнітні бурі в наступні дні листопада: 18-19, 25 числа.

Прогноз на весь місяць може бути неточним, оскільки ситуація на Сонці часто змінюється.

Вплив магнітних бур на здоров’я

Магнітні бурі по-різному впливають на наше здоров’я. Найпоширеніші симптоми під час магнітної бурі такі: слабкість і втома, головний біль і запаморочення, нудота, біль в серці і спині, підвищений тиск, загострення хронічних захворювань, безсоння, підвищена дратівливість.

Щоб звести негативні наслідки бурі до мінімуму, потрібно дотримуватися правил здорового способу життя.

Вас також можуть зацікавити новини: