Як перевестися на бюджет переселенцям / фото facebook.com/Karazin.University

З 2023 року студенти-переселенці та діти загиблих військових мають можуть бути переведені на бюджетну форму навчання. Переведення студентів на бюджет вже затвердив Кабмін. Для здійснення процедури студентам знадобиться певний пакет документів.

У Минреинтеграции розповіли, які категорії студентів можуть бути переведені на бюджет, і які документи потрібно надати. Варто враховувати, залежно від вузу набір документів може відрізнятися.

Хто зі студентів має право перевестися на бюджет

Право на переведення на бюджет мають студенти, які були зараховані на контракт до 2021 року включно і вперше здобувають свій ступінь освіти.

Відео дня

Які документи потрібні для переведення на бюджет

Куди подавати документи

Для подачі документів зверніться до керівника свого навчального закладу або до куратора групи. Виш здійснить верифікацію поданих документів і занесе інформацію про студента в електронну базу. Студенти будуть переведені на бюджет у 2023 році.

На які бюджетні місця будуть зараховані такі студенти

Переселенців переведуть на бюджетну форму за рахунок невикористаних або вакантних (звільнених) місць державного замовлення у 2022 році. Якщо вільних місць не буде, то в навчальному закладі можуть збільшити обсяг держзамовлення.

Вас також можуть зацікавити новини: