Магнітні бурі в жовтні / фото vladtime.ru

Працівники сонячних лабораторій попереджають про небезпечні космічні явища і магнітні бурі. Коли на Сонці фіксують викид енергії, на Землі трапляються небезпечні для людей і систем зв’язку бурі. Ці явища особливо неприємні для метеозалежних людей. П’ятиденна магнітна буря накриє Землю на початку жовтня, попереджають фахівці.

Що таке магнітна буря?

Магнітні бурі - це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відобразитися на здоров’ї.

Коли буде найближча магнітна буря

Магнітні бурі в жовтні / фото УНІАН

За даними сайту Gismeteo, магнітна буря в Україні почнеться і закінчиться . Таким чином, "штормити" буде 5 днів поспіль. Буря 30 вересня буде середньої сили, 1 і 2 вересня - сильною, потім 3 і 4 жовтня знову середньою.

Відео дня

Як захистити організм під час магнітної бурі

Під час магнітної бурі може погіршитися самопочуття у літніх і метеозалежних людей, а також власників хронічних хвороб і вагітних жінок. Нездужання може проявлятися по-різному, але найчастіше виникають такі симптоми:

Щоб магнітні бурі не принесли проблем, на кілька днів до початку і під час самої бурі потрібно дотримуватися кількох правил.

  1. Відмовтеся від сигарет, алкоголю, міцної кави і енергетичних напоїв.
  2. Обмежте вживання жирної, гострої і смаженої їжі.
  3. Частіше пийте трав’яні чаї.
  4. Проводьте більше часу на свіжому повітрі і регулярно провітрюйте кімнату.
  5. Уникайте стресу і конфліктів. Постарайтеся менше нервувати.
  6. Перед сном приймайте контрастний душ.
  7. Лягайте спати в один і той же час, намагайтеся спати не менше 7 годин на добу.

Вас також можуть зацікавити новини: