Магітна буря у вересні / фото ua.depositphotos.com

Працівники сонячних лабораторій щодня спостерігають за обстановкою на Сонці. Вони попереджають людей про сонячні спалахи та інші небезпечні для Землі явища. У дні високої активності сонця на Землі фіксують магнітні бурі - небезпечні для людей і систем зв’язку. Під час таких явищ у метеозалежних людей можуть спостерігатися проблеми із самопочуттям.

Що таке магнітна буря?

Магнітні бурі - це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров’ї.

Коли буде найближча магнітна буря

В дані сайту Meteogent магнітна буря триватиме з 16 по 18 вересня. Буря 16 вересня буде середньою за потужністю, 17 вересня - сильною, а 18 вересня знову середньою. Більше у вересні до кінця місяця магнітних бур не буде. Наступна потужна буря очікується лише 30 вересня.

Відео дня
Магнітні бурі у вересні / фото meteoagent.com/solar-storms

Вплив магнітної бурі на здоров’я

У дні високої сонячної активності у метеочутливих, літніх і власників хронічних захворювань можуть виникнути проблеми із самопочуттям.

Під час магнітної бурі у людини можуть виникати такі симптоми: головний біль, запаморочення, біль у серці, м’язах і суглобах, нудота, слабкість, сонливість, загострення хронічних захворювань, підвищений тиск.

Щоб звести до мінімуму вплив магнітних бур, дотримуйтеся правил здорового способу життя за кілька днів до бурі і під час неї.

Вас також можуть зацікавити новини: