Прогноз магнітних бур на серпень / фото NASA

Працівники сонячних лабораторій постійно стежать за сонячною активністю. У дні підвищеної активності сонця на Землі відзначаються магнітні бурі. Це явище може викликати погіршення самопочуття і літніх і метеозалежних людей.

Що таке магнітна буря?

Магнітні бурі - це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров’ї.

Прогноз магнітних на серпень 2022 року

У перший день місяця очікується слабка магнітна буря. Потім на початку місяця вчені прогнозують триденну бурю з . Буря 3 серпня буде середньою за силою, а 4 і 5 числа - слабкою.

Середина місяця буде спокійною, а от наприкінці очікується магнітна буря тривалістю майже тиждень. Триватиме вона , а 20 і 21 числа буде її пік. Потім слабка магнітна буря прогнозується .

Вплив магнітних бур на здоров’я

У період магнітних бур може погіршитися самопочуття у літніх, метеозалежних і вагітних, а також власників хронічних захворювань. Найпоширенішими симптомами магнітної бурі є наступні:

Щоб звести до мінімуму негативний вплив бур, за кілька днів до небезпечної дати почніть дотримуватися деяких правил.

  1. Відмовтеся від жирної, гострої, важкої їжі.
  2. Міцну каву, алкоголь, сигарети і енергетичні напої замініть зеленим і трав’яним чаєм.
  3. Більше бувайте на свіжому повітрі і частіше ходіть пішки.
  4. Регулярно провітрюйте приміщення.
  5. Лягайте спати в один і той же час, намагайтеся спати не менше 7 годин.
  6. Уникайте конфліктів і стресових ситуацій.

Вас також можуть зацікавити новини: