Магнітна буря наприкінці липня / фото ua.depositphotos.com

Фахівці сонячних лабораторій щодня спостерігають за активністю Сонця. У дні підвищеної активності на Землі можливі магнітні бурі - небезпечні для метеозалежних людей явища. УНІАН попередив про невелику бурю в кінці місяця і дав поради для гарного самопочуття.

Що таке магнітна буря?

Магнітні бурі - це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров’ї.

Коли буде найближча магнітна буря

Магнітна буря очікується в останні дні місяця - 30 і 31 липня. Буря 30 липня буде найпотужнішою за місяць, а її пік випаде на полудень. До наступного дня 31 липня активність Сонця помітно знизиться.

Вплив магнітної бурі на здоров’я

Найсильніше вплив магнітної бурі на самопочуття відчують літні, метеозалежні, вагітні та власники хронічних хвороб. У дні магнітних бур можливі наступні симптоми:

Щоб захистити організм від негативного впливу бур і добре себе почувати в небезпечні дати, дотримуйтеся правил здорового способу життя в дні бур.

  1. Обмежте вживання жирної, смаженої, гострої, кислої і борошняної їжі. Вживайте сезонні овочі та фрукти.
  2. Частіше бувайте на свіжому повітрі і провітрюйте квартиру.
  3. Більше ходіть пішки замість їзди на транспорті.
  4. Каву, алкоголь і сигарети замініть зеленим і трав’яним чаєм.
  5. Приймати контрастний душ по вечорах.
  6. Лягайте спати в один і той же час.

Вас також можуть зацікавити новини: