Магнітні бурі в червні 2022 / фото ua.depositphotos.com

Фахівці щодня спостерігають за обстановкою на Сонці та попереджають про небезпечні явища. Наша зірка має величезний вплив на планету. У дні підвищеної сонячної активності на Землі фіксують магнітні бурі, які можуть бути небезпечні для систем зв’язку і метеочутливих людей.

Що таке магнітна буря?

Магнітні бурі - це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров’ї.

Коли в червні магнітні бурі

Магнітні бурі в червні / інфографіка УНІАН

Потужних і тривалих магнітних бур в червні не очікується. Підвищена сонячна активність очікується 1-2 червня, 12-13 червня і 16 червня. Дводенна магнітна буря прогнозується 23 і 24 червня. Активність 24 червня буде досить високою.

Вплив магнітних бур на здоров’я

Найбільше магнітні бурі впливають на метеозалежних і літніх людей, власників хронічних хвороб, вагітних жінок. У небезпечні дні вони можуть відчути такі симптоми:

Щоб звести до мінімуму негативні наслідки бур, потрібно дотримуватися правил здорового способу життя за кілька днів до бурі.

  1. Відмовтеся від жирної, смаженої, гострої і занадто солоної їжі.
  2. Більше ходіть пішки замість поїздки на транспорті.
  3. Замініть каву, алкоголь і енергетики зеленим або трав’яним чаєм.
  4. Частіше провітрюйте кімнату.
  5. Перед сном приймайте контрастний душ.
  6. Лягайте спати в один і той же час, спіть не менше 7 годин на добу.

Вас також можуть зацікавити новини: