Магнітні бурі в червні 2022 / фото ua.depositphotos.com

Працівники сонячних лабораторій щодня спостерігають за обстановкою на нашій зірці. Якщо Сонце виробляє більше енергії, ніж зазвичай, на Землі можуть виникати магнітні бурі. Таке явище може нашкодити метеозалежним людям.

Що таке магнітна буря?

 - це збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може відбитися на здоров’ї.

Магнітні бурі в травні 2022 року

Магнітні бурі в травні / фото gismeteo.ua

Підвищена сонячна активність очікується в понеділок . Серйозної шкоди вона не завдасть, але метеозалежні люди можуть відчути погіршення самопочуття. Потім невеликі коливання будуть . прогнозується несильна магнітна буря, потім активність буде вище середньої.

Магнітні бурі: вплив на здоров’я

Впливу бур схильні метеозалежні, літні люди, вагітні жінки і власники хронічних захворювань. У дні бур можуть виникати такі симптоми: головний біль, запаморочення, нудота, слабкість, безсоння, підвищений тиск, загострення хронічних хвороб, безсоння, біль у м’язах і суглобах.

Щоб позбутися від негативних наслідків бурі, за кілька днів до небезпечної дати і в дні бурі слід дотримуватися правил здорового способу життя.

Вас також можуть зацікавити новини: