Як виїхати з України під час війни чоловікові-студенту / depositphotos.com

В умовах війни в Україні залишилося безліч чоловіків призовного віку, в тому числі, студенти. Влада стверджує, що нестачі особового складу в лавах ЗСУ немає, до того ж, вистачає добровольців, тому мобілізації можна не боятися. Однак, українські чоловіки намагаються зрозуміти, як виїхати з України при військовому стані.

УНІАН розповість, чи можна виїхати з України студенту у воєнний час.

Пам’ятка для студентів - хто під час війни може покинути Україну 

Єдиний варіант для учнів, при якому вони можуть виїхати за межі своєї держави, - це наявність документів, що підтверджують навчання в іноземному вузі.

Крім того, призову не підлягають:

Студенту потрібно звернутися до територіального центру комплектування та соціальної підтримки за місцем прописки (обліку). Там йому видадуть:

Для того, щоб без проблем виїхати з України, учень повинен мати:

Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки знаходяться на підконтрольних Україні територіях, тому проблем з відвідуванням таких установ не виникне.

Деякий час тому радник глави офісу президента Олексій Арестович говорив про те, що в Раді йдуть дискусії щодо того, щоб послабити мобілізацію. Однак, точної відповіді Арестович не дав - для прийняття такого рішення владі потрібен час.

Вас також можуть зацікавити новини: