У Far Cry 6 знайшли відсилання до Assassin’s Creed / фото Ubisoft

Як і багато інших ігор з великими відкритими світами, Far Cry 6 наповнена "великодками". Користувачі поступово вивчають тропічні простори Яри і знаходять деякі з них. Нещодавно автор YouTube-каналу Indo-J виявив у свіжому шутері Ubisoft відсилання до Assassin’s Creed. Воно одночасно кумедне і трохи знущальне.

Щоб відшукати "великодку", необхідно відправитися на північ острова "Ісла-Сантуаріо", як і показано в ролику нижче. У цій частині світу можна побачити високу вежу з колонами і арками. Забратися на її вершину допоможуть сходи. На останньому поверсі будівлі присутня дерев’яна кладка, яка імітує балки на вежах з ранніх Assassin’s Creed. Якщо стати на неї, то пролунає характерний крик орла. Цей звук з AC повідомляє, що можна зробити стрибок віри.

У Far Cry 6 розробники навіть підготували стіг сіна, який нібито повинен пом’якшити падіння. Альтаїра, Еціо та інших асасинів він завжди рятував. Саме тому в шутері теж хочеться пірнути вниз. Але якщо впасти на сіно, то персонаж просто помре. Напевно автори вирішили показати, що правила Assassin’s Creed в Far Cry 6 не працюють — навіть стрибок віри в солому.

Детальніше про Far Cry 6

Far Cry 6 вийшла 7 жовтня на ПК, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X і Series S.