У New World виявилася нова проблема / фото Amazon Games

Популярність MMORPG New World від Amazon Games не згасає, проте в грі поступово виявляються різні проблеми. Розробники як і раніше намагаються розібратися з чергами, а тим часом сервери вже наповнили боти-рибалки. До цих неприємностей нещодавньо додалася ще одна. Користувачі з’ясували, як можна застосовувати систему скарг, щоб перемагати в кланових війнах.

Як передає GamePressure, в New World присутні компанії — місцеві аналоги гільдій, в які вступають гравці. Вони можуть битися між собою і отримувати нагороди. Окремі клани виявили нечесний спосіб перемоги. Перед стартом зіткнення члени компанії масово відправляють скарги на найсильніших бійців з ворожої гільдії. Система їх тимчасово блокує, і це призводить до проблем. Клан просто не може виставити на поле битви свій кращий склад. В результаті перемагає компанія, яка вирішила скористатися вразливістю в реалізації скарг.

New World / фото Amazon Games

На форумі New World є багато повідомлень від розлючених гравців. Вони розповідають про несправедливі блокування перед клановими зіткненнями. Модератори відреагували на проблему неоднозначно. Одні заявили, що всі скарги перевіряються вручну, а інші зізналися в автоматичній роботі системи. Як Amazon Games буде вирішувати проблему, поки незрозуміло.

Коротко про New World